top of page

Grupo Primer Encuentro Literario y Visual

Público·67 miembros

(стреаминг) Раднички Ниш Партизан uživo 11 децембар 2023

21. 4. 2019. — (VIDEO). Pratite prenos utakmice drugog kola plej-ofa na portalu MOZZART Sport. SUPERLIGA SRBIJE, PLEJ-OF, DRUGO KOLO. RADNIČKI NIŠ ...

12. 2023. од 16 часова. Утакмица ће се одиграти на стадиону Чаир у Нишу. Цене улазница: исток/запад - 800 дин. југ-север - 600 дин. ложа - 2000 дин. УЛАЗНИЦЕ ЋЕ СЕ ПРОДАВАТИ НА СЛЕДЕЋИМ ПРОДАЈНИМ МЕСТИМА: * Билетарница Хале Чаир 10-17. 00ч у Фудбалери нишког Радничког сутра гостују Црвеној звезди у Београду у осмини финала Купа Србије. Раднички је серији утакмица против овогодишњих представника Србије у УЕФА такмичењима, а након два дуела у Суперлиги, следи окршај у купу са актуелним шампионом државе и освајачем Купа Србије. Interesantno, Nemanja Nikolić je imao veliku ulogu u pogotku, pošto se na vreme “spustio” u živom zidu i tako prevario Rosića, koji nije video putanju lopte. Do kraja meča više nije bilo prilika, Partizan je ostvario drugu pobedu u sezoni, dok je Radnički ostao bez ijednog boda i posle tri kola. Sva dešavanja sa meča pratili ste uz “lajv-blog”. KRAJ: Partizan – Radnički Niš – 2:1 (0:1)90. minut – Igraće se još tri minuta. UŽIVO: Partizan - Radnički Niš, live, TV prenos, Arena sportPreokret u Humskoj – Partizan je uspeo da sruši Radnički sa 2:1 (0:1) na debiju pred svojim navijačima ove sezone. Mučili su se crno-beli, bili u rezultatskom zaostatku tokom većeg dela meča, ali na kraju su zahvaljujući Nathu i Severini slavili važan trijumf protiv Nišlija i malo mirniji čekaju revanš protiv Sabaha u četvrtak. Nakon izvršenog plaćanja potrebno je poslati fotografiju ličnog dokumenta (lična karta, pasoš) na e-mail dokument@ticketline. rs. Po uspešno izvršenom plaćanju kupac ulaznica dobiće svoje ulaznice na mejl kao PDF dokument. Mole se svi online kupci da podese svoje uređaje da mogu učitati priloge iz mejla velikih veličina, kako se ne bi desilo da im se ulaznice ne učitaju na uređaju. PDF ulaznice odštampati i poneti sa sobom kako bi ih prilikom ulaska očitali na kapijama stadiona. Ulaznice možete kupiti i na prodajnim mestima: - Ticketline Shop Novi Beograd - Mercator Centar Beograd (Bulevar umetnosti 4, radno vreme 10:00 - 18:00h) - Ticketline Voždovac: Stadion shopping center (Zaplanjska 32 Beograd - Voždovac, biletarnica ispred shopping centra, pored glavnog ulaza radno vreme 10:00 - 18:00h) Jedna osoba može kupiti najviše 4 ulaznice uz lični identifikacioni dokument. колу Супер лиге Фудбалери нишког Радничког у понедељак од 16 часова дочекују екипу Партизана у утакмици 18. Шеф стручног штаба Радничког, Славољуб Ђорђевић, на конференцији за медије пред утакмицу 01 Партизан 02 Црвена звезда 03 Чукарички 04 Раднички Н. 05 Војводина 06 ТСЦ 07 Вождовац 08 Напредак 09 Радник 10 Колубара 11 Младост 12 Спартак 13 Пролетер 14 Раднички КГ 15 Металац 16 Нови Пазар 17 Инђија 18 Златибор 19 Мачва 20 ОФК Бачка Младост Радник Металац Вождовац Раднички 1923 КГ Чукарички Црвена звезда ТСЦ Војводина Нови Пазар Спартак Напредак Колубара Партизан Раднички Пролетер 02/04/2022, почетак у 16:15 Стадион Чаир, Ниш Раднички Н. PARTIZAN vs RADNICKI NIS - GLEDAMO UZIVO - YouTube 2:23:50NOVI ARTIKLI** Posetite SportCentar Shop i vec sada rezervisite Vasu custom made majicu, solju i jos mnogo drugih sjajnih artikala.YouTube · Stefan Milicevic · 13. 8. 2023. ФК Раднички НишФудбалери нишког Радничког у понедељак од 16 часова дочекују екипу Партизана у утакмици 18. кола Супер лиге Србије. Шеф стручног штаба Радничког, Славољуб Ђорђевић, на конференцији за медије пред утакмицу са Партизаном изјавио је да његова екипа мора да одигра перфектну утакмицу како дефанзивно, тако и офанзивно ако жели позитиван резултат. -Још једна тешка утакмица у низу је пред нама, Утакмица 18. кола Моцарт бет Супер лиге Србије у којој екипа Радничког дочекује Партизан на програму је у понедељак, 11. Shodno Zakonu o sprečavanju nasilja i nedoličnog ponašanja na sportskim priredbama Republike Srbije, lica mlađa od 16 godina ne mogu sama kupiti ulaznicu niti biti na stadionu bez pratioca. Cene ulaznica, po sektorima: • JUG - 500 dinara • ISTOK, ZAPAD - 800 dinara • LOŽE ISTOK – 2. 000 dinara • LOŽE ZAPAD – 3. 000 dinara Prodaja ulaznica na blagajnama stadiona Partizan počinje u nedelju 13. od 14 časova i odvijaće se do početka utakmice. NAPOMENA: Na dan utakmice prodaja ulaznica ISKLJUČIVO na blagajnama stadiona FK PARTIZAN SEZONSKE ULAZNICE FK PARTIZAN ZA SEZONU 2023/2024 VAŽE I ZA OVU UTAKMICU A MOGUĆE IH JE KUPITI, KAO I POSTANI ČLAN KLUBA PRIJATELJA FK PARTIZAN, U TERMINIMA PRODAJE ULAZNICA ZA UTAKMICU NA ISTIM PRODAJNIM MESTIMA. Шеф стручног штаба Радничког Славољуб Ђорђевић осврнуо се најпре на претходне утакмице свог тима: -Иза нас су Фудбалери Радничког у недељу од 17 часова гостују екипи ТСЦ-а у Бачкој Тополи у склопу 17. кола Суперлиге Србије. Нишки тим је у претходном колу претрпео пораз (0:2) на свом терену од представника наше државе у УЕФА Лиги Конференција – Чукаричког, а сада му следи дуел са тимом који Србију ове сезоне представља у групној фази УЕФА Европа Лиге. Шеф Раднички дочекује Партизан у 18. Radnicki Nis UZIVO PRENOS - FK Partizan - YouTube 2:00:02Comments · HIGHLIGHTS | Chelsea vs. · France 14-0 Gibraltar, le résumé · HIGHLIGHTS | Paris Saint-Germain vs Bayern Munich (UEFA Women's ...YouTube · Nasvetunistavece1992 · 14. 8. 2023. Partizan - Radnički Niš Superliga Srbija uživo prenos 13. 8. 2023. — Uživo: Partizan - Radnički Niš - 2:1 (0:1). Tok utakmice: Drugo poluvreme: Završena je utakmica! 86. minut - GOOOOOL! Partizan vodi rezultatom 2 ... 86. minut – GOL: Severina iz slobodnog udarca vara Rosića i donosi totalni preokret Partizanu. 79. minut – GOL: Siguran je Natho – izjednačenje u Humskoj! 78. minut – PENAL: Oboren je Aranđel Stojković, a sudija je pokazao na belu tačku. 72. minut – Treći zicer za Saldanju i ponovo ništa. Ostaje 0:1. 65. minut – Umalo 2:0 za Radnički, neprecizan je bio Belaković. 55. Poveli su gosti maestralnim golom Save Petrova u 12. minutu. Robusni napadač se sjajno snašao, “promešao” odbranu Partizana i lepim udarcem sa ivice šesnaesterca matirao Jovanovića. Uspeo je malo da se probudi Partizan, imao neke prilike preko Meniga i Saldanje, koji će dugo pamtiti ovu utakmicu. Čak tri zicera je propustio brazilski ofanzivac, nije uspeo da postigne i treći gol od početka sezone, međutim, njegovi saigrači su nekako “iščupali” pobedu. Prvo je Natho sa bele tačke izjednačio rezultat, nakon što je Stojković oboren u kaznenom prostoru. Šutirao je jako Izraelac i prevario Rosića, a svega par minuta kasnije desio se i preokret. Dosuđen je slobodan udarac za Partizan na oko 18 metara, loptu je uzeo Severina i pogodio. Partizan - Radnički Niš ;LIVE STREAM ! Partizan – Radnički Niš ;LIVE STREAM ! Goran 22/10/2016, 18:17. 42. SHARES. ShareTweetPinterest Za sve SESTRE I BRAĆU GROBARE, koji nisu u mogućnosti da ... FK Radnički Niš - FK Partizan резултат уживо, међусобни Утакмица је део Mozzart Bet Superliga. FK Radnički Niš је играо против FK Partizan у 1 утакмица ове сезоне. Тренутно, FK Radnički Niš рангира 15., док FK ... Radnički Niš - Partizan (uživo) 12. 1. 2023. — Radnički Niš - Partizan (uživo). Na Čairu se igra najinteresantnija utakmica osmine finala Kupa Srbije a nakon prvih 45 minuta Partizan vodi ...